Napíšte do našej poradne
Osvedčenia
Kontakty PEMStav, s.r.o.

Hrochoť 18, Hrochoť 976 37
e-mail: info@pemstav.sk
Mobil: 0911 605 109

Cena strechy - jeden z najdôležitejších faktorov

Cena strechy je jedným z najdôležitejších faktorov. Chceme vám uľahčiť rozhodovanie preto sme pre vás pripravili tento formulár. Jeho vyplnením a odoslaním nám dáte možnosť vypracovať cenovú ponuku na opravu či rekonštrukciu strechy. Ak nerozumiete všetkým pojmom, nevadí. Vyplňte iba tie ktoré poznáte.

Nepredávame mačku vo vreci. Vypracujeme vám nezáväznú ponuku bez skrytých doplatkov tak aby ste ju mohli porovnať s našou konkurenciou. Ak nebudete niečomu rozumieť alebo budete potrebovať urobiť zmeny v podkladoch, dajte nám o tom vedieť. Radi ponuku upravíme toľkokrát, koľko bude pre vašu spokojnosť potrebné.

Poďme na to.

1. Vyberte charakter stavby, typ strechy a popíšte jej rozmery

Charakter stavby:
Rozmery strechy:

Označte prosím typ strechy a napíšte jednotlivé rozmery. V prípade, že poznáte len rozmer obvodových stien stavby uveďte v spodnej časti tohto bodu predsadenie strechy.

Typ A
Typ B
Typ C
Typ D
Typ E
Typ F
Typ G
Typ H
Popis
Predsadenie strechy

2. Krov

Zadajte prosím údaje o krove

3. Druh strešnej krytiny

Vyberte výrobcu strešnej krytiny a farbu

4. Strešné okná a výlezy


výrobca strešných okien:
Rozmery komínov

4. Iné požiadavky


5. Kontaktné údaje


Výborne! Ste na konci a zostáva už len kliknúť na tlačítko odoslať. Skontrolujte prosím či ste vyplnili všetky okienka v časti Kontaktné údaje. Nemusíte sa obávať, údaje nebudú zneužité (viac nižšie) a ponuku vám pošleme cez e-mail.

Spoločnosti PEMStav, s.r.o., Hrochoť 18, Hrochoť 976 37 udeľujem súhlas so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov v súlade so zákonom č. 428/2002 Z.z. v nasledovnom znení: "Týmto prehlasujem, že všetky údaje, ktoré som uviedol, som poskytol spoločnosti PEMStav, s.r.o. dobrovoľne a sú pravdivé. Zároveň súhlasím s evidenciou a spracovaním poskytnutých údajov oprávnenými osobami spoločnosti za účelom a v rozsahu, ktorý je potrebný pre realizáciu obchodnej spolupráce medzi našimi spoločnosťami, alebo na účel zavedenia zmluvných vzťahov podľa §7 ods. 4 písm. b) zákon č. 428/2002 Z.z., ako aj so zadielaním elektronickej pošty na uvedenú adresu. Tento súhlas udeľujem na dobu trvania našej obchodnej spolupráce.

Copyright © 2014 PEMStav, s.r.o., Hrochoť 18, Hrochoť 976 37